Reference rodičů

Datum: 30.01.2016

Vložil: Martínková Ivana

Titulek: Verunka

Chtěla bych moc poděkovat za Verunku,která k Vám do Krtečka docházela ráda a zůstala skoro 2 roky.I za to,že jsem dceru mohla vyzvednout déle, protože práci mám na druhé straně Prahy.Tato služba je užasná!!!
A vyhovuje mi do dnes ,že mi dceru vyzvednete ve státní školce a počkáte u nás doma máte jedno velké díky :-))) za to,že Krteček je.

Odpovědět

—————

Datum: 14.06.2015

Vložil: Petra

Titulek: Tomášek - díky


Ukázalo se, že Krteček byla skvělá volba. Teta Petra se vždy chovala profesionálně a vzorně na našeho syna 2 roky dohlížela, škoda že teď v červnu končíme. Náš Tomášek byl v její společnosti spokojený. Na "tetu" bylo vždy spolehnutí, perfektně ovládá všechno kolem dětí, stravou a režimem počínaje a veselou náladou konče.....Byla schopna řešit vzniklé situace s nadhledem a úsměvem. S Petrou nikdy nebyl ani nejmenší problém, pokud se stalo, že jsem se vrátila později. Petra je zodpovědná, spolehlivá, příjemná, přátelská chůva, která to umí s dětmi, motivuje je k tomu, aby dělali věci sami, ale vždy se plně soustředí a dbá na jejich bezpečnost. Moc děkujeme za všechnu tu starost a přejeme ať je koutek pořád plný spokojených dětiček.

Odpovědět

—————

Datum: 22.10.2014

Vložil: Martínková Eva

Titulek: Sobotní výlety

Sobotní výlety jsou super, moje dvě děti se těší, co zas bude příště. :-)

Odpovědět

—————

Datum: 01.10.2014

Vložil: Alexandra Jedličková

Titulek: Nostalgie :-)

Ze dne na den jsem potřebovala zajistit školku pro syna Davídka a byl mi doporučen Krteček. Už od prvního dne chodil do školky rád a kolikrát se mu ani nechtělo domů! Vždy jsem byla informovaná co dělali, co jedli, věděla jsem, že byl vždy řádně oblečen. Ačkoli nemají zahradu, každý den, téměř za každého počasí šli ven. Nyní je ve státní školce a sám se ptal, kdy půjde do svojí malé školky - takže se určitě objeví! Moc Vám fandím a přeji do budoucna plno spokojených dětiček a jejich rodičů! Koutek Krteček vřele doporučuji.

Odpovědět

—————

Datum: 12.09.2014

Vložil: Alena Packova

Titulek: Velky dik!

Diky Krtecku a Petre je o moji malou dcerku moc dobre postarano. Vyborny servis a ochota. Dekuji moc!

Odpovědět

—————

Datum: 10.09.2014

Vložil: Jana Slabá

Titulek: Sobotní výlety a tvořeníčka

Skvělý nápad. Syn Kubík se těší, co nového teď na podzim vymyslíte. :-)

Odpovědět

—————

Datum: 10.09.2014

Vložil: Pavla Šťastná

Titulek: Dík


Koutek - školičku navštěvuje moje dcera Nelinka necelý rok. Je tu vždy nadšená z nových her, básniček, písniček a také z různorodých činností, kterým se děti ve školce mohou věnovat. Každý den chodí do školičky s úsměvem a těší se, co nového se naučí a vyrobí. A nejvíc se těší na "tety". Vyhovuje mi individuální přístup ke každému dítěti, Fandíme Vám moc přejeme spoustu spokojených človíčků.

Odpovědět

—————

Datum: 15.03.2014

Vložil: Vránová Eva

Titulek: Spokojenost

Určitě všem moc doporučuju. Pokud nevíte, kam dát na hlídání svoje děťátko a z veliké školky nebo jeslí máte strach, je nejlepší volbou právě tento dětský koutek. Prostředí je moc hezké a vše je přizpůsobené malým dětem. Tety jsou moc hodné, sympatické a vždy s úsměvem, má jedinečný přístup k dětem. Náš Kubík se vždy těšil. Moc děkujeme a přejeme plný "Krteček" dalších spokojených dětí.

Odpovědět

—————

Datum: 27.10.2013

Vložil: Michaela Nováková

Titulek: Velice doporučuji

Všem doporučuji dětský koutek Krteček. Kdykoli potřebujeme, vždy mi vyjdou vstříc a pohlídají. Tety jsou moc milé a spolehlivé. Děkuji moc :-)

Odpovědět

—————

Datum: 19.10.2013

Vložil: Špernogová Alena

Titulek: Doporučuji

Jako jediní v Berouně mi nabídli možnost vyzvednutí dítěte ze školky a následné hlídání dítěte až do mého příchodu ze zaměstnání. Vždy jsem se setkala s vlídnou tváří a s úsměvem na rtech. Pokaždé jsem byla informována, co syn během hlídání jedl nebo dělal. Pravidelně využívám i možnosti hlídání, když jsem potřebovala zajít na úřady apod.
Mohu jen vřele doporučit. :-)

Odpovědět

—————