Reference rodičů

Datum: 15.02.2019

Vložil: Jitka

Titulek: poděkovánís

Moc děkuji za mou dceru Elisabeth, která do Krtečka chodila vždy s nadšením. Škoda, že vás nemůžeme přestěhovat do Prahy, kam jsme se s rodinou přestěhovali. :-) přejeme hodně spokojených dětí i rodičů.

Odpovědět

—————

Datum: 03.10.2018

Vložil: Petra Fritschová

Titulek: Miniškolka - doporučení a velké děkuji

Děkuji Vám za to, že jsem mohla bez obav chodit do práce asi tak od Mončiných 10 měsíců až do teď, kdy nastoupila do státní školky.
Vše šlo vždy v klidu, pohodě a s úsměvem. Zvláštní díky za výchovu Monči v poslední době patří tetě Libušce a za to nejmenší období pak tetě Petře a Pátě. Bude se mi stýskat!
Zdravím také rodiče Miunky a Honzíka, třeba se zas o prázdninách s Mončou budou potkávat.

Odpovědět

—————

Datum: 27.07.2018

Vložil: Michaela Trpálková

Titulek: Poděkování od Miunky a jejich rodičů

Strašně děkujeme tetám "Krtečkovým" jak Mia vždycky říká, za jejich ochotu a péči o naši malou. A zvláště Petře Kozderkové, že nám vždy vyšla vstříc ať už jsme začali s hlídáním doma nebo později v Krtečku. Miunka už sice chodí do státní školky, ale stále mluví o tetách z Krtečka a o "mojí školce". Takže určitě budeme jejich služby i dále využívat i s naším mladším Maxíkem. Ať se daří!

Odpovědět

—————

Datum: 12.02.2018

Vložil: Olga Čiperová

Titulek: Poděkování tetám z Krtečka

Chci poděkovat tetám z Krtečka za vstřícnost jak při pravidelném hlídání Honzíka, tak i při nenadálých změnách termínů. Honzíkovi se v Krtečkové školce moc líbilo a s kamarádkou Mončou si pobyt dokázal užít. Byla to výborná příprava na další, teď už státní školkové prostředí. I nadále budeme rádi využívat letní hlídání nebo tábory.

Odpovědět

—————

Datum: 05.09.2017

Vložil: Karolína Kovandová

Titulek: lidé na správném místě

Moc děkuji já i můj syn Edík, Krtečku. Byl to dobrý výběr pro jesle před nástupem do školky. Edík se do Krtečka vždy těšil i když chodil jen tři dny v týdnu. Přijít si pro veselé dítko, si přeje snad každý rodič. V Krtečku tomu tak bylo. Moc děkuji pani učitelkám za ochotu, přehled a informace které jsem každý den dostávala. Přeji Vám hodně štěstí.

Odpovědět

—————

Datum: 12.01.2017

Vložil: Jaromír Pokorný

Titulek: Emička

Rád bych poděkoval za obětavou práci všem v Krtečku. Každý den naše Ema odnášela domů nový výtvor a je obdivuhodné, že dokážete i s opravdu malými dětmi pokaždé tvořit něco jiného. Velká přednost je také ten neuvěřitelný časový rozsah, který nabízíte a to i v létě.

Odpovědět

—————

Datum: 09.09.2016

Vložil: Hana Rennerová

Titulek: Filípek děkuje Krtečku

Děkujeme tetám krtečkovým za dva roky hezkých společných chvil a tvoření v Krtečku, byli jsme se synem moc spokojeni a vždy o něj bylo dobře postaráno.

Odpovědět

—————

Datum: 06.09.2016

Vložil: Eva Sommerová

Titulek: Poděkování

Moc děkuji za ochotu a trpělivost všem tetám z Krtečka se synem Martinem. Jejich individuální přístup a ochota moc pomohli, aby si zvykl na velkou změnu denního režimu. Martin do dneška hezky vzpomíná na to jak cvičili jógu, pouštěli si písničky a hráli si. Nikdy nebyl žádný problém se s nimi na čemkoliv domluvit. Za nás přeji hodně dalších spokojených dětiček a jejich rodičů.

Odpovědět

—————

Datum: 04.09.2016

Vložil: Magdaléna Nováková

Titulek: Obrovská pomoc - kroužky dětí

Petra zachránila kroužky mých dětí při nástupu do práce, jinak bychom je museli rušit. Vždy velmi ochotně a flexibilně zařídila odvozy z družiny, na fotbal, tenis či hokejbal nebo i nejmladšího ze školky. Bez ní bychom to s těmi našimi 4mi rozhodně nezvládli. Moc děkujeme a děti se na ni těší i v příštím roce :-)

Odpovědět

—————

Datum: 26.05.2016

Vložil: Tanya Roydeva

Titulek: Velice doporučuji

Vždycky budu vděčná pani Kozderková a všechni tety z Krtečku, že se tak skvěle starali o můj syn Nikola a pomohli mu s češtině. Díky nim on chodi do školky s úsměvem a těší se. Určitě velice doporučuji!

Odpovědět

—————